Opole, ul. Oleska 117 / mistrz.opole@o2.pl

Sprawdź opinie o naszej szkole w google.pl

Zapraszamy też do podzielenia się opinią o naszej szkole bezpośrednio w naszej wizytówce na stronie google.pl. Każda recenzja pozwala doskonalić usługi naszego OSK i dodaje skrzydeł całemu zespołowi.

MISTRZ Szkoła nauki jazdy Opole IconMISTRZ Szkoła nauki jazdy Opole

Oleska 117, Opole

4,7 128 reviews

 • Avatar MAti Major ★★★★★ w ostatnim tygodniu
  Super 👍 Instruktorzy szybko wychwytują słabe strony podczas jazdy i z dużą cierpliwością 😁 starają się je wyeliminować . Jeździłem z dwoma instruktorami i każdy potrafił zwrócić uwagę na inne błędy, ktorych sam nie dostrzegałem a co później zaowocowało na plus👍 Zdane za pierwszym 💪 Pozdrawiam obu Panów 🖐️ "Kubica"😉
 • Avatar Artur Łojewski ★★★★★ w ostatnim tygodniu
  Serdecznie polecam wszystkim szkołę jazdy Mistrz w Opolu. Przystępny kontakt z osobami prowadzącymi szkołę oraz właścicielem, Panem Tomkiem. Nie ma problemu z dopasowaniem grafiku jazd do indywidualnych potrzeb.
 • Avatar Patryk Binicki ★★★★★ 2 tygodnie temu
  Bardzo dobre podejście do kursanta. Dokładne przygotowanie do egzaminów. Bezproblemowy kontakt. Nie zawiodłem się przy wyborze tej szkoły.
 • Avatar Martyna Iłczyk ★★★★★ 4 miesiące temu
  Polecam szkołę nauki jazdy Mistrz w 100%! Pełen profesjonalizm, super instruktorzy z dużym doświadczeniem. Bardzo dobry kontakt ze szkołą, dopasowują godziny jazdy do kursanta. Niska cena kursu w porównaniu do innych szkół nauki jazdy w Opolu. Cieszę się że wybrałam właśnie tą szkołę ☺️ Ich wskazówki, rady, cierpliwość do kursanta bezcenne.
 • Avatar Ilona Janiak ★★★★★ 5 miesięcy temu
  Dzięki tej szkole w końcu zdałam egzamin, bardzo polecam. Dobrze jest wszystko zorganizowane, instruktorzy są cierpliwi, panuje miła atmosfera. :)
 • Avatar Ruben Stefaniak ★★★★★ 5 miesięcy temu
  Bardzo się cieszę że wybrałem tą szkołę. Pełen profesjonalizm,świetna atmosfera,organizacyjnie bez żadnych zastrzeżeń. Nie zawiodłem się i napewno każdemu polecam!
 • Avatar Karol W ★★★★★ 5 miesięcy temu
  Upierdliwy i nadmiernie oszczędny ;) Jednak tak samo podchodzi do Twoich pieniędzy. Co przekłada się na oszczędności za kolejne egzaminy. Czepia się tego co będzie wymagać WORD. Kolejny egzamin - po utracie prawka za pkt. - zdany za pierwszym razem.
  Dzięki Tomku ;)
 • Avatar BIB SoN ★★★★★ 7 miesięcy temu
  Nazwa szkoły to nie przypadek!!!
  Jedyna w pełni godna polecenia szkoła jazdy w Opolu!
  Instruktorzy z ogromnym doświadczeniem i cierpliwością.
  Poświęcają cała swoją uwagę na tym by przekazać swoją wiedzę, nie zobaczycie tutaj nigdy instruktora z telefonem podczas jazdy. Są przy tym opanowani i przyjemnie się ich słucha, słowem PROFESJONALIŚCI.
  Egzaminy
  … More zdane za pierwszym podejściem po MISTRZowsku :)
  Gorąco pozdrawiam całą kadrę szkoleniową to była przyjemność uczyć się od mistrzów : D
 • Avatar Wiktoria Niemiec ★★★★★ 9 miesięcy temu
  Egzamin zdany! Dziękuję! Bardzo przydały się Wasze cenne wskazówki. 4 godziny dodatkowych jazd wystarczyły, aby wyeliminować błędy i niedociągnięcia z poprzedniej szkoły jazdy. Po 4 niezdanych egzaminach wystarczyły dwa spotkania przed kolejnym egzaminem i zdany bez problemu i bez stresu. Jeszcze raz bardzo dziękuję. Jesteście MISTRZowscy! :) Jeżeli … More macie problem ze zdaniem egzaminu i nie wiecie do kogo się udać, to serdecznie polecam MISTRZowskich instruktorów z Opola!!!
 • Avatar Maja K ★★★★★ 8 miesięcy temu
  Polecam tą szkołę ! Instruktorzy są cierpliwi i wyrozumiali. Profesjonalnie podchodzą do kursanta, starają się dopasować godziny jazd pod każdego. Wybierają przede wszystkim trasy egzaminacyjne i uczulają na detale, przez które kursanci oblewają egzamin. Dzięki ich radom i wskazówkom egzamin zdany za 2 razem.
 • Avatar Marcin B ★★★★★ 9 miesięcy temu
  Zdecydowanie polecam szkołę. Zdanie prawo jazdy w czasach pandemii jest zadaniem utrudnionym, lecz pan Tomasz wybrnął z każdej nieprzewidzianej sytuacji! Profesjonalne rady i dużo cierpliwości zaprocentowało spokojnym zdaniem egzaminu. Polecam i pozdrawiam
 • Avatar Beata Km ★★★★★ 10 miesięcy temu
  Gorąco polecam szkołę nauki jazdy MISTRZ na 100%. Przyszłam z innej szkoły nauki jazdy. Wykupiłam godziny doszkalające i od razu zdałam w Wordzie.
  Pan Tomek jest super. Pozdrawiam także Pana Marka, z którym miałam przyjemność jeździć. Dziękuję za jego cenne wskazówki, które przydały mi się na egzaminie i przydadzą mi się także w życiu codziennym.
 • Avatar Kacper Dydo ★★★★★ rok temu
  Wielkie podziękowania dla Pana Tomasza za profesjonalne podejście. Zapisałem się na egzamin w Opolu mimo, że mieszkam na Śląsku, ponieważ w Województwie Śląskim z powodu wirusa odwołano egzaminy dla niepełnoletnich ( kategoria A1). Wogóle nie znałem Opola, a po 4 godzinach jazd byłem idealnie przygotowany na egzamin (plac i miasto). Instruktor w tym … More czasie pokazał mi wszystkie "niebezpieczne" miejsca w Opolu, oraz dał kilka rad na placu manewrowym. Dziękuję oraz polecam wszystkim OSK MISTRZ w Opolu!!!
 • Avatar hop siup ★★★★★ rok temu
  Dzięki nauce pod czujnym okiem instruktorów swój egzamin zdałam za pierwszym razem. Instruktorzy bardzo dobrze wiedzą jak przekazywać wiedzę. W aucie panuje naprawdę sympatyczna atmosfera (dodatkowo przy dźwiękach dobrej muzyki). Szczególnie dziękuję Panu Tomaszowi i Panu Markowi, którzy z anielską cierpliwością przygotowali mnie do jazdy samochodem. … More
 • Avatar Piotr Müller ★★★★★ rok temu
  Bardzo fajnie prowadzony kurs, duża elastyczność w godzinach jazd, instruktor na bieżąco uzupełnia wiedzę na temat tras egzaminacyjnych, a także detali na które egzaminatorzy w WORDzie zwracają uwagę i uczy jak jeździć przez miejsca, gdzie kursanci najczęściej oblewają.
 • Avatar Radek S. ★★★★★ rok temu
  Pełen profesjonalizm w nauce, podejsciu do kursanta, elastyczne godziny. Pan Tomek świetnie przygotował mnie do egzaminu, który zaliczyłem na 100% za pierwszym razem. Pozdrawiam i życzę sukcesów przyszłym kursantom oraz instruktorom.
 • Avatar Vladyslav Tkachuk ★★★★★ rok temu
  Bardzo polecam szkołę! naprawdę fajnie przygotowują do egzaminów w Wodzie!
  dziękuję ślicznie

Podziel się swoją opinią w Google

Więcej opinii naszych kursantów

Bardzo polecam wybór OSK Mistrz. Zdałam za pierwszym razem zarówno egzamin teoretyczny jak i praktyczny.Wykłady prowadzone w bardzo ciekawy sposób, wiele cennych informacji. Instruktorzy profesjonalni, bardzo przyjaźnie nastawieni i co ważne cierpliwi. Każda jazda była bardzo cenną lekcją.To zdecydowanie najlepsza szkoła!

Ola

29 września zdałem na A! :) Jest radość! Co prawda za drugim razem ale w pierwszym poległem za muśnięcie pachołka na slalomie szybkim (dosłownie "muśnięcie..") - to wszystko przez nerwy. POLECAM Szkołę Pana Tomka i naprawdę opłaciło się jeżdżenie po dużym placu manewrowym. Super, że identyczny sprzęt na egzaminie jak na kursie.Przyjazna atmosfera i elastyczne godziny jazd zawsze do ustalenia z Panem Tomkiem. Dziękuję, polecam i pozdrawiam! :)

Michał

Bardzo polecam SZKOŁĘ NAUKI JAZDY "MISTRZ". Zdałem za pierwszym razem egzamin teoretyczny i praktyczny. Wykłady teoretyczne dają wiele cennych informacji. Szczególne podziękowania i pozdrowienia dla instruktora Pana Marka, który udzielał mi cennych wskazówek. Dzięki jego wiedzy zdałem egzamin praktyczny. Z pełnym przekonaniem mogę Pana Marka nazwać "MISTRZEM"

Norbert

Wykupiłem w "Mistrzu" dodatkowe godziny i jestem bardzo zadowolony. Instruktorzy bardzo cierpliwi i profesjonalni, a szefowi zależy, żeby kursant zdał :)

Dominik

Egzamin zdany za pierwszym podejściem. Profesjonalni instruktorzy, doskonałe podejście do kursanta, dużo cennych uwag. tłumaczą, wyjaśniają. Najlepsza Szkoła w Opolu.

Marta

Bardzo polecam ( zabrałam jazdy doszkalając). Miła, bezstresowa atmosfera. Instruktorzy bardzo cierpliwi, wyrozumiali.Wszystko dokładnie tłumaczone, indywidualne podejście do kursanta. Do tej szkoły jazdy trafiłam wpisując w wyszukiwarkę : \"najlepsze szkoły jazdy w Opolu\" i NIE ZAWIODŁAM SIĘ . Egzamin zdałam za 2 razem ( pierwszy termin był wypadkiem losowym - nie wynikał z braku umiejętności). Pan Tomek to prawdziwy mistrz ( miałam z nim parę godzin doszkalających ). Dzięki tej szkole na prawdę nauczyłam się jeździć. Jeszcze raz polecam:)

Kamila

Dzięki tej szkole zdałem egzamin za pierwszym razem, polecam jak najbardziej tą szkołę jazdy. Instruktorzy podchodzą do sprawy profesjonalnie, prawdziwi zawodowcy. Jeżeli będziecie chcieli zdać prawo jazdy, to wybierzcie szkołę MISTRZ!!!!!! Pozdrawiam Grzegorz z Kluczborka

Grzegorz

Instruktorzy bardzo dobrze wiedzą jak nauczyć swoich kursantów postępowania na drodze . Dowodem jest fakt, że egzaminy z teorii i praktyki zdałem za pierwszym podejściem.

Krzysztof

Witam i bardzo polecam Mistrza !! Zdałam 31.01.2017, cenne wskazówki a także za niesamowite podejście do człowieka.

Karolina

Serdecznie polecam OSK MISTRZ. Zdałam za pierwszym zarówno teorie jak i praktykę! Zaznaczę przy tym, że na kursie po raz pierwszy znalazłam się za kierownicą, uczyłam się więc od podstaw. Instruktorzy bardzo cierpliwi, służą pomocą!

Aneta

Z czystym serduchem mogę polecić szkołę jazdy MISTRZ! Jazdy odbywają się w sympatycznej atmosferze, a zajęcia teoretyczne ciekawe. Pan Tomek zawsze uśmiechnięty, z pozytywnym podejściem do kursanta. Plusem również jest jazda z wieloma instruktorami, każdy dawał mi cenne porady i wskazówki. Terminy dostosowane do kursanta, co było ważne dla mnie, osoby uczącej się i pracującej jednocześnie. Dzięki szkole jazdy MISTRZ zdałam za pierwszym razem zarówno teorię, jak i praktykę. Wybierz MISTRZA bo naprawdę warto :)

Angelika

Wykupiłem jazdy w tej szkole mimo że mieszkam 30 km od Opola. Szkoła profesjonalna, godna polecenia, przyjemna atmosfera, oraz mili instruktorzy służący przydatnymi radami, potrafiący wszystko na spokojnie i fajnie wytłumaczyć. Jeśli szukacie sprawdzonej szkoły w opolu gorąco polecam.

Przemek

Egzamin na kategorię A zdany za pierwszym razem. Plac manewrowy jak i sprzęt identyczny jak na egzaminie, profesjonalne i indywidualne podejście do każdego kursanta, elastyczne godziny jazd i niezbędne rady pozwoliły mi zdać egzamin za pierwszym razem. Wiedza Pana Tomka i podejście do lekcji jazdy powodowały, że z chęcią wracałem na plac manewrowy przy ulicy Oleskiej.Polecam serdecznie

Piotr

Serdecznie polecam wszystkim Mistrza! Zdałem teorię jak i praktykę na A2 za pierwszym razem. Pan Tomek świetnie przygotowuje motocyklistów, do tego elastyczne godziny - jednym słowem wszystko, żeby kursant był zadowolony. Sprzęt taki sam jak na egzaminie podobnie jak i plac. Serdecznie POLECAM!

Szymon

Bardzo polecam. Wziąłem dwie godziny przed egzaminem na A (godzina plac,godzina miasto) i bez problemu zdałem. Instruktor klasa,profesjonalnie podszedł do sprawy. Wielkie dzięki!!!

Jarek

Po kilku nie zdanych egzaminach trafiłam do MISTRZA na kilka dodatkowych godzin i zdałam. Polecam szkołę , instruktorzy profesjonalni i cierpliwi .

Ela

Dziękuję za profesjonalne podejście do kursanta. Po zajęciach w szkole Mistrz, egzamin był formalnością. Instruktorzy rzetelnie i przystępnie uczą w atmosferze absolutnie godnej polecenia. :)Pozdrawiam gorąco i dziękuję.

Jarek

Zdecydowanie polecam. Miła atmosfera i instruktorzy, którzy są naprawdę w stanie dużo i skutecznie nauczyć. Zanim skorzystałem z ich kursu, jeżdżąc w innej szkole miałem kłopoty większością zadań egzaminacyjnych i kilka razy oblewałem egzamin. Kilka godzin jazdy w Mistrzu wystarczyło żeby egzamin przebiegł bez problemów z wynikiem pozytywnym. W tej szkole zdany egzamin gwarantowany!

Radek

Bardzo dobra szkoła jazdy! Sprawnie przeprowadzony kurs,skuteczne i przyjemne jazdy.Egzaminy zdane za pierwszym razem.wszystkim polecam!

Michał

Bardzo jestem zadowolony z szkoły jak i instruktora :) nauka na wysokim poziomie, bardzo dokładne i rzetelne podejście indywidualne do każdej osoby . Przygotowanie pod egzamin tak jak należy , po prostu nic dodać nic ująć polecam bardzo i pozdrawiam Pana Tomka serdecznie.

Tomasz

Bardzo polecam wybór TEJ szkoły. Instruktorzy rzetelnie i profesjonalnie podchodzą do swojej pracy. Jeśli się wykonuje polecenia można wyciągnąć z lekcji bardzo dużo. Polecam Gorąco!

Patryk

Jestem bardzo zadowolona z tej szkoły. Kilka godzin przed egzaminem wykupiłam pierwszy raz lekcje i udało mi się w końcu zdać ! Instruktorzy bardzo spokojnie podchodzą do swojej pracy i dają wiele cennych wskazówek. Wystarczy jedna jazda podczas, której można wiele się nauczyć. POLECAM!

Ewelina

Gorąco polecam tą szkołę. Instruktorzy super, rewelacyjnie tłumaczą i można wiele się u nich nauczyć. Są bardzo elastyczni jeśli chodzi o godziny jazdy. Gorąco polecam pana Marka świetnie tłumaczy, dzięki niemu zdałam. Dziękuję i pozdrawiam

Małgosia

Super atmosfera bardzo pomocne rady naprawdę POLECAM po dodatkowych godzinkach jazdy właśnie w tej szkole udało mi się zdać za pierwszym razem.

Grzesiek

Polecam tą szkołę. Z "prawkiem" męczyłam się dwa lata dopóki nie trafiłam do tej szkoły... i udało się, po 3 tygodniach mam egzamin zakończony wynikiem pozytywnym! Instruktorzy bardzo spokojnie podchodzą do kursanta w dodatku opowiadają o opolu że po dwóch godzinach jazd już znałam całe Opole. Można wiele się nauczyć i wywnioskować, instruktorzy dają wiele cennych wskazówek... a pan Marek niesamowity człowiek jestem mu niezmiernie wdzięczna za cenne lekcje, cenne wskazówki a także za niesamowite podejście do człowieka, jestem wdzięczna losowi że trafiłam do tej szkoły i dzięki niej i dzięki Panu Markowi jestem szczęśliwą posiadaczką prawa jazdy kat.B Polecam raz jeszcze gorąco tą szkołę!

Kasia

Bardzo profesjonalna szkoła jazdy , instruktor doskonale trafia w miejsca gdzie indywidualnie trzeba wzmocnić wiedzę i umiejętności i to jest naprawdę ważne . Podejście do kursanta jest doskonałe . Po kursie w tej szkole jazdy zdałem za pierwszym razem egzamin teoretyczny i praktyczny na kategorię A .Polecam na 100% . To jest szczery i prawdziwy wpis ... w razie dodatkowych pytań chętnie odpowiem na prywatnym e-mailu" rostalscy@op.pl"

Adam

Wykupiłem dodatkowe godziny jazdy w szkole MISTRZ. Jestem bardzo zadowolony z podejścia do kursanta. Polecam! Zdjęcie z egzaminu chyba jest najlepszym poleceniem:).

Rafał

Bardzo polecam wybór tej szkoły .Wystarczyła 1godzina dodatkowych jazd i dowiedziałem się wiele cennych wskazówek ;) na koniec pan instruktor wraz z szefem powiedzieli mi zdasz !

Adrian

Polecam Szkołę jazdy ! Brałam tylko dodatkowe jazdy ale bardzo mi to pomogło. dziś 29.02 zdałam egzamin.Dziękuję bardzo za pomoc i życzę dalszego rozwoju !!!

Sylwia

Serdecznie polecam szkołę jazdy. Brałam dodatkowe godziny i udało mi się z łatwością zdać egzamin. Trasy podczas nauki pokrywają się z egzaminacyjnymi, więc nic mnie nie zaskoczyło. Instruktorzy udzielają dużo pomocnych wskazówek i są bardzo cierpliwi. Zdałam bezbłędnie. Dziękuję OSK Mistrz!

Ola

Przeniosłam sie z innej szkoły i zdałam :) Dzięki bardzo

Marzena

Bardzo dobra szkoła, sympatyczna atmosfera i co najważniejsze profesjonalizm na najwyższym poziomie;) Gorąco polecam wszystkim przyszłym kierowcom;))) serdecznie pozdrawiam instruktorów i dziękuję za profesjonalne przygotowanie do egzaminu.

Patrycja

Jestem w pełni zadowolony z kursu – zdałem za pierwszym razem. Niezwykle miły i przystępny właściciel szkoły jak też instruktorzy – jeśli miałbym wybierać szkołę nauki jazdy raz jeszcze – mój wybór to MISTRZ !!!

Samuel

Dziękuję Panu Tomkowi i Jego instruktorom za cierpliwość, i dużo włożonej pracy w moje przygotowanie do egzaminu. Polecam wszystkim przyszłym kursantom naukę jazdy w tej szkole. Ja wprawdzie kurs robiłam w Kluczborku, ale tak naprawdę nauczyłam się jeździć dopiero tutaj.

Ewelina

Serdeczne dzięki za solidne przygotowanie do egzaminu. Mimo, że trochę wątpiłam (za co przepraszam) zdałam za pierwszym razem. Dzięki tak miłym i wspaniałym instruktorom jestem teraz bardzo szczęśliwa.

Agnieszka

U Pana Tomka uczyłam się jeździć na motocyklu – kat.A. Super podejście do kursanta, miły kontakt, profesjonalne przygotowanie do egzaminu. Motocykl taki sam jak na egzaminie, żadnych niespodzianek. Zdałam za czwartym razem, choć myślałam, że nie zdam nigdy.

Joasia

Polecam tą szkołę, głównie dlatego, że od strony praktycznej nauki jazdy samochodem nie tracą czasu na gadanie, lub codzienne oglądanie tego co pod maską. Szkołę polecił mi kolega, a teraz ja mogę polecić ją Wam. Instruktorzy super tłumaczą nawet tym mniej zdolnym.

Adam

Wykupiłam dodatkowe godziny u p. Tomka. Dużo sie nauczyłam, podejście jak najbardziej prawidłowe, omawianie blędów oraz powracanie do tych miejsc gdzie się je popełniało. Zdałam za 1 razem na kat. A – POLECAM.

Iwona