Zadzwoń: 603 29 05 29
 • Bardzo polecam wybór OSK Mistrz.Zdałam za pierwszym razem zarówno egzamin teoretyczny jak i praktyczny.Wykłady prowadzone w bardzo ciekawy sposób, wiele cennych informacji. Instruktorzy profesjonalni, bardzo przyjaźnie nastawieni i co ważne cierpliwi. Każda jazda była bardzo cenną lekcją.To zdecydowanie najlepsza szkoła!
  Ola
 • 29 września zdałem na A! :) Jest radość! Co prawda za drugim razem ale w pierwszym poległem za muśnięcie pachołka na slalomie szybkim (dosłownie "muśnięcie..")-to wszystko przez nerwy.. POLECAM Szkołę Pana Tomka i naprawdę opłaciło się jeżdżenie po dużym placu manewrowym. Super, że identyczny sprzęt na egzaminie jak na kursie.Przyjazna atmosfera i elastyczne godziny jazd zawsze do ustalenia z Panem Tomkiem. Dziękuję, polecam i pozdrawiam! :)
  Michał
 • Bardzo polecam SZKOŁĘ NAUKI JAZDY "MISTRZ". Zdałem za pierwszym razem egzamin teoretyczny i praktyczny. Wykłady teoretyczne dają wiele cennych informacji. Szczególne podziękowania i pozdrowienia dla instruktora Pana Marka, który udzielał mi cennych wskazówek. Dzięki jego wiedzy zdałem egzamin praktyczny. Z pełnym przekonaniem mogę Pana Marka nazwać "MISTRZEM"
  Norbert
 • Wykupiłem w "Mistrzu" dodatkowe godziny i jestem bardzo zadowolony. Instruktorzy bardzo cierpliwi i profesjonalni, a szefowi zależy, żeby kursant zdał :)
  Dominik
 • Egzamin zdany za pierwszym podejściem. Profesjonalni instruktorzy, doskonałe podejście do kursanta, dużo cennych uwag. tłumaczą, wyjaśniają. Najlepsza Szkoła w Opolu.
  Marta
 • Bardzo polecam ( zabrałam jazdy doszkalając). Miła , bezstresowa atmosfera. Instruktorzy bardzo cierpliwi, wyrozumiali.Wszystko dokładnie tłumaczone, indywidualne podejście do kursanta. Do tej szkoły jazdy trafiłam wpisując w wyszukiwarkę : \"najlepsze szkoły jazdy w Opolu\" i NIE ZAWIODŁAM SIĘ . Egzamin zdałam za 2 razem ( pierwszy termin był wypadkiem losowym - nie wynikał z braku umiejętności). Pan Tomek to prawdziwy mistrz ( miałam z nim parę godzin doszkalających ). Dzięki tej szkole na prawdę nauczyłam się jeździć. Jeszcze raz polecam:)
  Kamila
 • Dzięki tej szkole zdałem egzamin za pierwszym razem, polecam jak najbardziej tą szkołe jazdy. Instruktoży podchodzą do sprawy profesionalnie, prawdziwi zawodowcy. Jeżeli będziecie chcieli zdać prawo jazdy, to wybieżcie szkołe MISTRZ!!!!!! Pozdrawiam Grzegorz z Kluczborka
  Grzegorz
 • Instruktorzy bardzo dobrze wiedzą jak nauczyć swoich kursantów postępowania na drodze . Dowodem jest fakt, że egzaminy z teorii i praktyki zdałem za pierwszym podejściem.
  Krzysztof
 • Witam i bardzo polecam Mistrza !! Zdalam 31.01.2017 cenne wskazówki a także za niesamowite podejście do człowieka.
  Karolina
 • Serdecznie polecam OSK MISTRZ. Zdałam za pierwszym zarówno teorie jak i praktykę! Zaznaczę przy tym, że na kursie po raz pierwszy znalazłam się za kierownicą, uczyłam się więc od podstaw. Instruktorzy bardzo cierpliwi, służą pomocą!
  ANETA
 • Z czystym serduchem mogę polecić szkołę jazdy MISTRZ! Jazdy odbywają się w sympatycznej atmosferze, a zajęcia teoretyczne ciekawe. Pan Tomek zawsze uśmiechnięty, z pozytywnym podejściem do kursanta. Plusem również jest jazda z wieloma instruktorami, każdy dawał mi cenne porady i wskazówki. Terminy dostosowane do kursanta, co było ważne dla mnie, osoby uczącej się i pracującej jednocześnie. Dzięki szkole jazdy MISTRZ zdałam za pierwszym razem zarówno teorię, jak i praktykę. Wybierz MISTRZA bo naprawdę warto :)
  Angelika
 • Wykupiłem jazdy w tej szkole mimo że mieszkam 30 km od Opola. Szkoła profesjonalna, godna polecenia, przyjemna atmosfera, oraz mili instruktorzy służący przydatnymi radami, potrafiący wszystko na spokojnie i fajnie wytłumaczyć. Jeśli szukacie sprawdzonej szkoły w opolu gorąco polecam.
  Przemek
 • Egzamin na kategorię A zdany za pierwszym razem. Plac manewrowy jak i sprzęt identyczny jak na egzaminie, profesjonalne i indywidualne podejście do każdego kursanta, elastyczne godziny jazd i niezbędne rady pozwoliły mi zdać egzamin za pierwszym razem. Wiedza Pana Tomka i podejście do lekcji jazdy powodowały, że z chęcią wracałem na plac manewrowy przy ulicy Oleskiej.Polecam serdecznie
  Piotr
 • Serdecznie polecam wszystkim Mistrza! Zdałem teorię jak i praktykę na A2 za pierwszym razem. Pan Tomek świetnie przygotowuje motocyklistów, do tego elastyczne godziny - jednym słowem wszystko, żeby kursant był zadowolony. Sprzęt taki sam jak na egzaminie podobnie jak i plac. Serdecznie POLECAM!
  Szymon
 • Bardzo polecam. Wziąłem dwie godziny przed egzaminem na A (godzina plac,godzina miasto) i bez problemu zdałem. Instruktor klasa,profesjonalnie podszedł do sprawy. Wielkie dzięki!!!
  Jarek
 • Po kilku nie zdanych egzaminach trafiłam do MISTRZA na kilka dodatkowych godzin i zdałam. Polecam szkołę , instruktorzy profesjonalni i cierpliwi .
  Ela
 • Dziękuję za profesjonalne podejście do kursanta. Po zajęciach w szkole Mistrz, egzamin był formalnością. Instruktorzy rzetelnie i przystępnie uczą w atmosferze absolutnie godnej polecenia. :)Pozdrawiam gorąco i dziękuję.
  Jarek
 • Zdecydowanie polecam. Miła atmosfera i instruktorzy, którzy są naprawdę w stanie dużo i skutecznie nauczyć. Zanim skorzystałem z ich kursu, jeżdżąc w innej szkole miałem kłopoty większością zadań egzaminacyjnych i kilka razy oblewałem egzamin. Kilka godzin jazdy w Mistrzu wystarczyło żeby egzamin przebiegł bez problemów z wynikiem pozytywnym. W tej szkole zdany egzamin gwarantowany!
  Radek
 • Bardzo dobra szkoła jazdy! Sprawnie przeprowadzony kurs,skuteczne i przyjemne jazdy.Egzaminy zdane za pierwszym razem.wszystkim polecam!
  Michał
 • Bardzo jestem zadowolony z szkoły jak i instruktora :) nauka na wysokim poziomie, bardzo dokładne i rzetelne podejście indywidualne do każdej osoby . Przygotowanie pod egzamin tak jak należy , po prostu nic dodać nic ująć polecam bardzo i pozdrawiam Pana Tomka serdecznie.
  tomasz
 • Bardzo polecam wybór TEJ szkoły. Instruktorzy rzetelnie i profesjonalnie podchodzą do swojej pracy. Jeśli się wykonuje polecenia można wyciągnąć z lekcji bardzo dużo. Polecam Gorąco!
  Patryk
 • Jestem bardzo zadowolona z tej szkoły. Kilka godzin przed egzaminem wykupiłam pierwszy raz lekcje i udało mi się w końcu zdać ! Instruktorzy bardzo spokojnie podchodzą do swojej pracy i dają wiele cennych wskazówek. Wystarczy jedna jazda podczas, której można wiele się nauczyć. POLECAM!
  Ewelina
 • Gorąco polecam tą szkołę. Instruktorzy super, rewelacyjnie tłumaczą i można wiele się u nich nauczyć. Są bardzo elastyczni jeśli chodzi o godziny jazdy. Gorąco polecam pana Marka świetnie tłumaczy, dzięki niemu zdałam. Dziękuję i pozdrawiam
  Małgosia
 • Super atmosfera bardzo pomocne rady naprawdę POLECAM po dodatkowych godzinkach jazdy właśnie w tej szkole udało mi się zdać za pierwszym razem.
  Grzesiek
 • Polecam tą szkołę. Z "prawkiem" męczyłam się dwa lata dopóki nie trafiłam do tej szkoły... i udało się, po 3 tygodniach mam egzamin zakończony wynikiem pozytywnym! Instruktorzy bardzo spokojnie podchodzą do kursanta w dodatku opowiadają o opolu że po dwóch godzinach jazd już znałam całe Opole. Można wiele się nauczyć i wywnioskować, instruktorzy dają wiele cennych wskazówek... a pan Marek niesamowity człowiek jestem mu niezmiernie wdzięczna za cenne lekcje, cenne wskazówki a także za niesamowite podejście do człowieka, jestem wdzięczna losowi że trafiłam do tej szkoły i dzięki niej i dzięki Panu Markowi jestem szczęśliwą posiadaczką prawa jazdy kat.B Polecam raz jeszcze gorąco tą szkołę!
  Kasia
 • Bardzo profesjonalna szkoła jazdy , instruktor doskonale trafia w miejsca gdzie indywidualnie trzeba wzmocnić wiedzę i umiejętności i to jest naprawdę ważne . Podejście do kursanta jest doskonałe . Po kursie w tej szkole jazdy zdałem za pierwszym razem egzamin teoretyczny i praktyczny na kategorię A .Polecam na 100% . To jest szczery i prawdziwy wpis ... w razie dodatkowych pytań chętnie odpowiem na prywatnym e-mailu" rostalscy@op.pl"
  ADAM
 • Wykupiłem dodatkowe godziny jazdy w szkole MISTRZ. Jestem bardzo zadowolony z podejścia do kursanta. Polecam! Zdjęcie z egzaminu chyba jest najlepszym poleceniem:).
  Rafał
 • Bardzo polecam wybór tej szkoły .Wystarczyła 1godzina dodatkowych jazd i dowiedziałem się wiele cennych wskazówek ;) na koniec pan instruktor wraz z szefem powiedzieli mi zdasz !
  Adrian
 • Polecam Szkołę jazdy ! Brałam tylko dodatkowe jazdy ale bardzo mi to pomogło. dziś 29.02 zdałam egzamin.Dziękuję bardzo za pomoc i życzę dalszego rozwoju !!!
  Sylwia
 • Serdecznie polecam szkołę jazdy. Brałam dodatkowe godziny i udało mi się z łatwością zdać egzamin. Trasy podczas nauki pokrywają się z egzaminacyjnymi, więc nic mnie nie zaskoczyło. Instruktorzy udzielają dużo pomocnych wskazówek i są bardzo cierpliwi. Zdałam bezbłędnie. Dziękuję OSK Mistrz!
  Ola
 • Przeniosłam sie z innej szkoły i zdałam :) Dzięki bardzo
  Marzena

Dodaj swoją opinię

Więcej opinii o naszej szkole na portalu superprawojazdy.pl